Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Walichnowy - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Osiek

Osiek(Walichnowy + 15 km)

1 784 900 zł17 849 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Działka budowlana z potencjałem! Wyjątkowa działka pod lasem minimalna ilość sąsiadów w zasięgu Twojego wzroku! To idealne miejsce, by uciec od zgiełku i zbudować swój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Byczyna

Byczyna(Walichnowy + 24 km)

700 000 zł7 182 m² 97,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 7172 m2 znajdująca się w miejscowości Byczyna, w powiecie Kluczborskim. Nieruchomość jest objęta mpzp o przeznaczeniu podstawowym:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Biadaszki

Biadaszki(Walichnowy + 14 km)

89 000 zł1 873 m² 47,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Biadaszki Działka położona jest w miejscowości Biadaszki, w gminie Galewice, powiat wieruszowski, województwo łódzkie. Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Grójec Wielki

Grójec Wielki-Gajówka(Walichnowy + 21 km)

54 000 zł1 431 m² 37,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Grójcu Wielkim! gmina Złoczew opis działki: grójec Wielki gm. Złoczew Działka ma powierzchnię 1431m2, jej szerokość to około 24m , a długość około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ożarów

Ożarów(Walichnowy + 20 km)

430 000 zł9 900 m² 43,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Ożarów (gm. Mokrsko), obejmującej działki nr 202/2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kleśniska

Kleśniska(Walichnowy + 37 km)

75 000 zł7 720 m² 9,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w miejscowości Kleśniska (woj. śląskie). Działki o łącznej powierzchni ~7.702 m2 (0,7702 HA).

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybka(Walichnowy + 9 km)

59 000 zł1 100 m² 53,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Przeczytaj opis, zobacz zdjęcia i zadzwoń   ! luksus expert posiada w sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Kowalówka

Kowalówka(Walichnowy + 15 km)

50 000 zł9 114 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las sosnowy, składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 9114mk. 982: o długości 320m, szerokości 17m. ( wiek lasu około 50/60lat ). 1010: o długości.

Szczegóły ogłoszenia